Závěrečné poděkování respondentům výzkumu PIAAC

13.09.2023

Děkujeme všem respondentům Mezinárodního výzkumu dospělých PIAAC.

Všichni, kteří se účastnili výzkumu, dostali za vynaložený čas odměnu 800 Kč. Jako závěrečné poděkování jsme opět odměnili deset náhodně vybraných respondentů finančními poukazy do internetového obchodu Alza (celkem za 40 tisíc Kč).

A kdo byl tentokrát mezi obdarovanými?

  • První cenu, poukázku na 10 tisíc, získal Jaroslav (35 let) z Královéhradeckého kraje, který za výhru plánuje pořídit něco do domácnosti nebo dárek pro svou dceru.
  • Druhou cenu, poukázku na 5 tisíc Kč, získali celkem tři respondenti. Prvním je Klára (16 let) z Moravskoslezského kraje, která si koupí nový telefon. Druhou obdarovanou je Klára (30 let) z Jihočeského kraje, která poukázku využije k nákupu tiskárny nebo něčeho pro svou dceru. Třetím respondentem je Martin (36 let) z Ústeckého kraje, který ještě neví, co s výhrou podnikne.
  • Třetí cenou, poukázkou na 3 tisíce Kč, bylo obdarováno celkem pět respondentů. Prvním je Miluše (62 let) z Moravskoslezského kraje, která za výhru nakoupí drogérii. Eva (22 let) z Olomouckého kraje plánuje koupit věci potřebné ke studiu. Jarmila (65 let) z Karlovarského kraje za výhru pořídí něco pro vnučku. Jak s výhrou naloží, ještě neví Kateřina (16 let) ze Zlínského kraje a Zuzana (62 let) ze Středočeského kraje.
Gratulujeme všem výhercům!

Druhý cyklus výzkumu PIAAC je realizován v rámci projektu Systémové prostředí k prohlubování kompetencí a je spolufinancován Evropskou unií

Copyright

© 2011 - 2024   |   ÚIV   |   NPI ČR