Hodnotné ceny jako poděkování respondentům výzkumu PIAAC

12.06.2023

Respondenti, kteří se účastní výzkumu PIAAC, dostávají za vynaložený čas odměnu 800 Kč. Výzkumné agentury STEM/MARK a MEDIAN také pravidelně odměňují náhodně vybrané respondenty hodnotnými finančními poukazy do internetového obchodu Alza (celkem za 40 tisíc Kč).

A kdo byl tentokrát obdarovaný?

  • První cenu, poukázku na 10 tisíc, získal Patrik (28 let) z Moravskoslezského kraje, který si za výhru plánuje pořídit nový telefon.
  • Druhou cenu, poukázku na 5 tisíc Kč, získali celkem tři respondenti. Prvním je Otmar (62 let) z Moravskoslezského kraje, který ji využije pro nákup vybavení na turistiku a dovolenou. Druhým obdarovaným je Lubomír (39 let) z Prahy, který uvažuje o koupi nového telefonu. Třetím respondentem je Jana (49 let) ze Zlínského kraje, která si plánuje koupit kuchyňského robota.
  • Třetí cenou, poukázkou na 3 tisíce Kč, bylo obdarováno celkem pět respondentů. Prvním je Žaneta (32 let) z Pardubického kraje, která za výhru koupí něco svému synovi Františkovi. Hračky a dětské knihy pro své děti má v plánu za poukázku nakoupit i Kristýna (30 let) z Pardubického kraje. Tři zbývající respondenti, kteří zatím nemají žádné plány, co udělají s výhrou, jsou: Robert (59 let) z Ústeckého kraje, Sára (17 let) z kraje Vysočina a Jitka (56 let) z Karlovarského kraje.

Všem výhercům gratulujeme a ještě jednou jim děkujeme, že se zapojili do výzkumu!

Druhý cyklus výzkumu PIAAC je realizován v rámci projektu Systémové prostředí k prohlubování kompetencí a je spolufinancován Evropskou unií

Copyright

© 2011 - 2024   |   ÚIV   |   NPI ČR