Hodnotné ceny jako poděkování respondentům výzkumu PIAAC

01.03.2023

Součástí projektu je i odměna respondentům za účast na šetření, každý respondent dostává za rozhovor 800 Kč.

Jako poděkování jsme ale zorganizovali také odměnění celkem deseti náhodně vybraných respondentů hodnotnými finančními poukazy do internetového obchodu Alza celkem za 40 tisíc Kč.

A kdo konkrétně se mohl těšit z výhry?

První cenu, poukázku na 10 tisíc, získala domácnost, ve které byly dotazovány dvě respondentky, Marie (43 let) a její dcera Kristýna (17 let) z Blatnice pod Svatým Antonínkem. Za výhru mají respondentky v plánu pořídit si kávovar do domácnosti.

Druhou cenu, poukázku na 5 tisíc Kč, získali celkem tři respondenti. Prvním je Pavel (60 let) z Vyškova, který ji využije pro nákup sportovního vybavení. Druhým obdarovaným je Marian (40 let) z Prahy, který už dlouho uvažuje o koupi nového telefonu, a proto měl z výhry velikou radost. Třetím respondentem je Jitka (44 let) z Prahy, která si koupí něco do domácnosti.

Třetí cenou, poukázkou na 3 tisíce Kč, bylo obdarováno celkem pět respondentů. Prvním je Václav (59 let) z Rakovníka, který má v plánu koupit si příslušenství k autu. Dále jsou mezi obdarovanými Hana (29 let) z Prahy, která si přeje kuchyňský robot, a Mirka (42 let) ze Zlína, která touží po robotickém vysavači. Posledními obdarovanými jsou Ladislav (34 let) z Pacova a Jakub (16 let) z Hradce Králové, kteří se ještě nerozhodli, co s výhrou podniknou.

Všem výhercům gratulujeme a ještě jednou jim děkujeme za spolupráci!

Další kolo proběhne na začátku května!

Druhý cyklus výzkumu PIAAC je realizován v rámci projektu Systémové prostředí k prohlubování kompetencí a je spolufinancován Evropskou unií

Copyright

© 2011 - 2023   |   ÚIV   |   NPI ČR